MŠ Krčmaň
  1. MSKrcman.cz
  2. Roční plán akcí

Vážení rodiče, ještě máme volná místa. Přijímáme děti již od dvou let! Více info

Roční plán akcí

Zde najdete všechny doposud naplánované akce na aktuální školní rok. Avšak každý den naši zaměstnanci plánují a domlouvají nové, které Vám zde budeme vyvěšovat ihned jak budou sjednány.

Nocování ve školce

V pátek 28.6.2019 od 17.00 hod. jako již tradičně proběhne závěrečné nocování v mateřské škole. Touto akcí se rozloučíme se všemi předškoláky. Své děti si můžete vyzvednout v sobotu od 9.00 do 10.00. Spaní NENÍ POVINNÉ, záleží na zájmu rodičů a dětí.

Závěrečná besídka

Ve středu 26.6.2019 v 15.30 hod. se bude konat závěrečná besídka. Prosíme všechny rodiče, aby se účastnili.

Školní výlet

V měsíci červnu pojedeme školní výlet. Kam s dětmi letos pojedeme, bude upřesněno v průběhu školního roku.

Dětský den v MŠ

V pátek 31.5.2019 se bude v rámci dopoledního programu konat dětský den. Prosíme rodiče, aby děti měly sportovní obuv i oděv - proběhne atletická olympiáda. Děkujeme

ZÁPIS DO MŠ

V pondělí 13.5.2019 se bude konat ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY pro školní rok 2019/2020. Prosíme všechny zájemce, aby si v sekci "pro zájemce" stáhli formulář "žádost o zápis" součástí kterého je i potvrzení od lékaře. Bez tohoto potvrzení není možné se zápisu účastnit! Dále si s sebou přineste rodný list dítěte. Děkujeme

Pálení čarodějnic

V úterý 30.4.2019 proběhne pálení čarodějnic. Prosíme rodiče, aby všechny děti měly čarodějnický kostým.

Velikonoční dílničky

V úterý 16.4.2019 od 15.30 hod. se budou v naší MŠ konat tradiční velikonoční dílničky pro rodiče s dětmi. Přijďte si s dětmi vyrobit krásné jarní dekorace a načerpat spoustu inspirace :)

SBĚR STARÉHO PAPÍRU

Od 1.4. do 30.4.2019 se bude konat sběr starého papíru. prosíme, aby se zapojily všechny rodiče. Výtěžek bude použit na financování školního výletu pro děti. Děkujeme

Jarní focení

Ve středu 27.2. 2019 v 10.00 hod. proběhne tradiční jarní focení prostřednictvím firmy PhotoDienst. Prosíme rodiče, aby děti byly vhodně oblečené.

Karneval

Ve čtvrtek 14.2.2019 se bude v rámci dopoledního programu konat karneval. Prosíme, aby všechny děti měly kostým.

Lyžařský kurz Hlubočky

Od pondělí 7.1.2019 bude zahájen každoroční "lyžařský kurz", který bude organizován v součinnosti s Newman school ve Ski areálu Hlubočky. přihlášky je nutné odevzdat učitelce v MŠ do 16.11.2018.

Vánoční besídka

Ve čtvrtek 20.12.2018 v 15.30 hod. se bude konat vánoční besídka. Prosíme, aby se účastnili všichni rodiče.

Vánoční dílničky pro rodiče s

V úterý 18.12.2018 se budou konat jako již tradičně "Vánoční dílničky pro rodiče s dětmi". Přijďte si s dětmi vyrobit vánoční dekorace a navodit tu správnou atmosféru Vánoc. Kdo bude chtít, může přinést ochutnávku cukroví. Děkujeme

Vánoční dílničky

V úterý 18.12.2018 od 15.30 hod. se budou konat jako již tradičně "Vánoční dílničky pro rodiče s dětmi". Přijďte si s dětmi vyrobit vánoční dekorace a navodit tu správnou atmosféru Vánoc. Kdo bude chtít, může přinést ochutnávku cukroví. Děkujeme

Rozsvěcování VÁNOČNÍHO STROMU

V pátek 7.12.2018 se bude tradičně rozsvěcovat vánoční strom v Krčmani. S dětmi si připravíme krátké vystoupení. Prosíme rodiče, aby se se svými dětmi účastnili.

Mikulášská nadílka

Ve středu 5.12.2018 navštíví naši MŠ Mikuláš.

Vánoční focení

V pondělí 3.12.2018 v 8.00 hod. proběhne tradiční vánoční focení prostřednictvím firmy PhotoDienst. Prosíme rodiče, aby děti měly vhodné oblečení.

Halloweenská párty

Ve středu 31.10.2018 proběhne v rámci dopoledního programu v naší MŠ Halloweenská párty. Prosíme rodiče, aby všechny děti měly kostým. Děkujeme :)